אודות החברה

 

חברת FreeLink Applications היא השותף שלך לאתגרים העסקיים בעולם האינטרנט, הסלולר וביצירת מערכות אירגוניות ייעודיות לארגונך. חברתינו מתגאה בצוות מקצועי, מנוסה ואיכותי וקשר מצוין ומתמשך עם לקוחותיה!

 

 

 

 

-

חברת FreeLink Applications הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום פיתוח תוכנה בסביבת האינטרנט והמובייל ומאגדת תחתיה בכול תחום  את מיטב המומחים מהמובילים בארץ, ומקפידה בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר.

חברתנו מתמחה במתן פתרונות  בהתאם לדרישות הלקוח משלב התכנון ועד להשגת יעדי הארגון ומיתוגו  בעולם הווירטואלי ובכלל.

חברתינו  ממוצבת כחברת בוטיק אשר חרטה על דיגלה שילוב של יחס אישי, מקצועיות, איכות ושירות מעל הכול , הרי ידוע שהתחרות היום הינה בשירות ובהשגת יעדי הלקוח, ובשבילנו "שירות זו לא רק מילה".

 בחברתינו מחלקת יעוץ, תכנון ומחלקת פיתוח:

  • מחלקת יעוץ - כוללת יועצים מהטובים בארץ אשר מלווים את הארגון משלב התכנון וגיבוש האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית של הארגון , מתן ייעוץ והכוונה בבחירת המערכות ליישום הקמפיין השיווקי, ביצוע אפיון וניתוח מערכות, יישום תדמית הארגון ועיצוב גרפי ועוד.

  • מחלקת הפיתוח - כוללת מומחים טכנולוגים , מפתחים, אנשי  DBA המבצעים הלכה ומעשה את עבודת הפיתוח, בחירת הטכנולוגיות   והמוצרים המתאימים ללקוח.

אנו תומכים בשלל סביבות פיתוח ופלטפורמות ובכלל זה SharePoint  Microsoft .NET, PHP,  ו- UMBRCO . בסיסי נתונים של SQL, MY SQL, ORACLE.

כבית תוכנה הרואה לנגדו את טובת הלקוח מעל לכל אנו משלבים פתרונות ופלטפורמות אשר ניתנים לשימוש ללא עלויות רישוי ו Open Source.

 

פעילותנו כוללת:

  • הקמת אתרי אינטרנט , תכנון ממשק משתמש , עיצוב גרפי, קידום אתרים SEO ומתן שירותים מקצועיים

  • פיתוח אפליקציות ואתרי סלולר

  • פיתוח מערכות ארגוניות, תפעוליות, ובכלל זה ניהול מסמכים ופורטלים ארגוניים

  • מוצרים ופתרונות: מערכות דיוור , מערכות שליחת SMS,  מערכות יצירה וניהול דפי נחיתה , ניהול מסמכים ועוד

  • יצירת קמפיין שיווקי בשילוב מערכות דיוור, דפי נחיתה, משלוחי SMS ועוד

  • שירותי השמה , הדרכה והטמעת מערכות

מאחר ופעילותנו אל מול לקוחותינו איננה מסתיימת בשלב הקמת המערכת/האתר, אלא נשמרת גם בשלב התחזוקה בו אנו קשובים  ללקוח בכל היבטי התמיכה, ההדרכה והשינויים הנדרשים – וזה אומר "אנו כאן עבורכם לא רק בשלב הפרוייקט"

 

הניסיון -  ב FreeLink Applications אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מתחום האינטרנט, הסלולר ומערכות ארגוניות ממחושבות. ניסיון אשר מביא לידי ביטוי את יכולותינו הגבוהות במתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים.

 

הגמישות והאיכות - אנו מגלים גמישות ויצירתיות רבה בתכנון ובפיתוח של פתרונות יצירתיים ואיכותיים. 

"אצלנו השירות  זו לא רק מילה אלה דרך חיים"

 

 

 

 

 

 

ATEAMצוות "קומנדו" בעל יכולות ביצוע פרוייקטים מאתגרים ומהירים מצד אחד ומתן תחזוקה ותמיכה מצד שני, את היקף התחזוקה הלקוח קובע, ואנחנו זמינים עבורו על בסיס  SLA שיוגדר מראש.