בית תוכנה

בית תוכנה

בחירת בית תוכנה המתאים לצרכים שלכם היא מהלך חשוב אשר יכתיב לא מעט מהלכים בהתנהלות העסקית שלכם, ויכול להשפיע בצורה רחבה על העסק שלכם. אלו מכם המחפשים חברת תוכנה לצורך פיתוח מערכת מותאמת ותפורה בדיוק לפי צרכיכם ישמחו בוודאי לפגוש את צוות המומחים הטכנולוגיים של FreeLink Applications.

 

מעוניין בהצעת מחיר!
שם מלא 
 
אימייל 
 
טלפון 
 

כחברת בוטיק, אנו נותנים דגש ותשומת לב אשר באים לידי ביטוי ביצירתיות, בהשקעה והתוצרים שמקבל כל לקוח ולקוח אצלינו כאילו היה הלקוח היחיד שלנו, ותיק הלקוחות שלנו כולל כמה מהחברות המובילות בתחומן בישראל.

בצורה זו אנו מבטיחים כי הפרויקטים שאנו מפיקים מגיעים לכדי מימוש הפוטנציאל שלהם בכל הרמות. כששיתוף הפעולה בין הלקוח לבינינו מושלם, עם תוכנית עבודה מפורטת וקפדנית, ועם צוות איכותי בעל ניסיון וידע עשיר, גם הפרויקט שלכם יכול להבנות להצלחה.

עבודה עם בית תוכנה: להתאמת המערכת המושלמת

היתרון הברור של עבודה עם בית תוכנה מוצרי המדף הטכנולוגיים לא יכולים לעולם לענות על הצרכים שלכם כמו מערכת מותאמת אישית. עבודה עם חברת תוכנה מקצועית  שתופרת בשבילכם את המערכת המושלמת תאפשר לכם ליהנות ממערכת מושלמת לפי צרכיכם, מערכת גמישה הלוקחת בחשבון את הפיתוח העתידי ואת כיווני הצמיחה של העסק.

וכך עם ההווה לנגד עינינו והמבט לעבר העתיד ניתן לייצר תוכנית עבודה לפרויקט בכל סדר גודל, בהתאמה לכל ארגון בכל אופי וייעוד, תוך מינוף מגוון רחב במיוחד של טכנולוגיות הזמינות רק בבית תוכנה רבגוני וגמיש, מגוון המאפשר התאמה מוחלטת לכל צורך:

MS-CRM, .NET, SHAREPOINT, UMBERCO, JOOMLA, DRUPAL, MSSQL, MY SQL ORACLE ועוד מגוון טכנולוגיות – לשירותכם.

צעד אחד קדימה

תהליך פיתוח התוכנה שלך כתף אל כתף עם הצוותים של FreeLink Applications כולל ליווי מלא וצמוד, ניתוח והגדרת הצרכים שלך מהמערכת בכל הרמות (תפעולי, גראפי, רמות סיווג משתמשים וכיו"ב), אפיון תוכנה מלא, מפרט אופטימאלי, בדיקות ביצועים, הדרכה בשימוש ותפעול, ותמיכה טכנית במוצר.

לצד הפיתוח וההתאמה של התוכנה לצרכים של החברה והפרויקט, אנו מציעים לכל לקוחותינו ליהנות ממבחן כדאיות מלא ומסועף השופך אור על הכדאיות הספציפית במקרה שלך, לגבי רכישת מוצר תוכנה מוכן אל מול פיתוח מוצר ייעודי לחלוטין, דרך הסבת מוצר קיים לצרכיך.

כחברת תוכנה ששמה לנגד עיניה את השאיפה המתמדת למצוינות, אנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שאנו עצמנו הצבנו. מכאן בחרנו להציע במקביל גם שירותים שאנו מוצאים חיוניים לפעולה נבונה ובריאה בבניית קוד ופיתוח, מהסבות בסיסי נתונים וביצוע בדיקות אבטחת מידע, דרך בדיקות עומסים, הדרכות והטמעות, ושירותי Outsourcing מלאים, לשירותכם.