בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים

רשת האינטרנט משתנה בקצב מהיר, והשינוי המתמיד דורש מבעלי אתרים לשמור על ערנות, דריכות ולמידה, ולהשכיל ולבנות את האתר של העסק שלהם בדרך התואמת את הסטנדרטים של השוק.

מעוניין בהצעת מחיר!
שם מלא 
 
אימייל 
 
טלפון 
 

מזה מספר שנים שאנו בFreeLink Applications ממליצים לחברות שעובדות איתנו להתאים את האתר לגלישה גמישה דרך בניית אתר רספונסיבי. אחוזים הולכים וגדלים מהגלישה היומיומית של הלקוחות שלכם עוברים למכשירים הניידים החכמים, ומאות אלפי אנשים מחפשים מענה לצרכים שלהם דרך המסך הקטן, מבלי לפתוח את המחשב הביתי או הנייד.

עסקים שלא מתאימים את האתר של העסק שלהם דרך בניית אתר רספונסיבי מוצאים את עצמם מאחור, מול אותם עסקים שכבר עשו את הצעד, והפכו לזמינים בכל מסך ודרך כל מערכת באשר היא.

בניית אתרים רספונסיבים: מהו אתר רספונסיבי

בניית אתרים רספונסיבים היא אומנות הקוד והתכנות בשיאם, היכולת לתת לאתר את האינטליגנציה ההכרחית לזיהוי המערכת בה הוא נטען, ועבודה בזמן אמת לצורך התאמת תצוגת התכנים ותפקוד הפונקציות שבאתר למכשיר בוא האתר נטען.

בניית אתר סלולרי יכולה להיות חסרת מעוף בעולם בו ישנם עשרות דגמים שונים של סלולאריים ומכשירים חכמים אחרים, ולכל אחד מסך בגודל אחר. בניית אתר רספונסיבי היא בניית אתר מתקדם, אתר שיודע להתאים את עצמו למסך ולמערכת, ומאפשר לגולש לגשת לאתר של העסק שלך ללא מגבלה, מכל מכשיר.

החשיבות של כך היא עצומה, כך מגלים כל אלו שהקדימו בבניית אתר סלולרי לפני שהטכנולוגיה הבשילה לגמרי, וכיום במקום להוביל את השוק שלהם, יש צורך בכניסה מחודשת לקוד הקיים לטובת שדרוג והתאמה לדור הרספונסיבי, שכן רק אחוז קטן מהלקוחות שלהם יכול כיום להגיע אליהם בצורה נוחה, אם בכלל, דרך הסלולארי.

עיצוב ובניית אתרים רספונסיביים נשענים על ידע רחב וניסיון של שנים רבות בפיתוח בכל הסביבות, הידע שמגיע עם FreeLink Applications, וכולל אפיון מלא בבניית אתר סלולרי (ומותאם במקרה של שדרוג מערכת קיימת), תכנון ותכנות, בדיקות והתאמות, ומערך תמיכה מלא למוצר שלכם.

לעבוד עם FreeLink Applications

אנו גאים בעבודה שלנו, ושמחים כי אתם שוקלים לבחור בנו כבית התוכנה שלכם. בניית אתרים רספונסיבים עם FreeLink Applications תאפשר לכם לפגוש את הצוות המיומן שלנו, וליהנות בין היתר מגישה לרעיונות מתקדמים המגיעים מאנשי מקצוע מהמיומנים ביותר בתחומם.

אנו קפדנים, מדויקים ומסודרים, ולא מתפשרים על איכות התוכנה שלנו, שכן אנו מחויבים במאת האחוזים לכל לקוח ולקוח, ולכל תוצר תוכנה ומוצר שאנו מוציאים ממרחב העבודה שלנו אל העולם, ומזמינים אתכם להציץ בתיק הלקוחות הקיימים שלנו, ולקבל תמונה עשירה ומלאה יותר על בית התוכנה הבוטיק של FreeLink Applications, לשירותכם.