אפיון אתר אינטרנט

אפיון אתר אינטרנט

אחד השלבים הקריטיים ביותר, ואולי הקריטי ביותר מלבד השקת האתר, הוא שלב האפיון. אפיון אתר אינטרנט היא מלאכת מחשבת, הדורשת מיומנות גבוהה, הכרות עם מגוון רחב במיוחד של תחומים קשורי רשת, ויכולת ראיה מרחבית.

מעוניין בהצעת מחיר!
שם מלא 
 
אימייל 
 
טלפון 
 


כל מיזם המגיע אלינו ל-FreeLink Applications זוכה לעבור את אותו תהליך מקסים, תהליך המזכיר את הפיכת הזחל מגולם לפרפר, תהליך בו הרעיון הראשוני לאתר שלכם, גולמי ככל שיהיה, עם כל הרעיונות, המחשבות, השרטוטים והמטרות, מעובדים יחדיו לכדי יצירת המופת הבאה, והתוכנית המלאה לאתר שלכם.

מורה נבוכים: אפיון אתר אינטרנט

אפיון אתר אינטרנט הוא תהליך רבגוני המכיל לא מעט תתי-תהליכים, ודורש ידע, מחקר, מחשבה וניסוח. התוצאה, האפיון המלא של האתר שלכם, היא מפת הדרכים, או אם תרצו "מורה הנבוכים" לייסוד האתר שלכם ברשת.

אפיון אתרים איכותי יכלול לפחות:

מיקוד מטרות – אנו צריכים להגיע יחד להסבר פשוט, מדויק וטכני למטרות האתר, בצורה כה ברורה ובהירה עד כי זה יראה כמובן מאליו. המטרות הללו יכתיבו את המהלך כולו, וחייבות להיות מדויקות ככל הניתן בשלב זה. מיקוד זה מאפשר לנו לעשות קסמים באפיון אתר אינטרנט, כי הוא מאפשר קסמים באפיון הייחוד של העסק שלכם, ושל האתר שנבנה בשבילכם.

מחקר שוק – מילות מפתח ומשפטי מפתח, תחרות ורעיונות למיתוג, אלו הם רק חלק מהדברים אשר נכנסים למחקר השוק שישב בבסיס התכנים והעיצוב של האתר שלכם.

בניית שלד – עם מטרה ברורה לאתר (הפצת רעיון, מכירת מוצר, בניית תדמית וכיו"ב) והכרות עמוקה עם השוק אליו האתר נכנס, ניתן לבנות את השלד הרעיוני של האתר – מה יופיע היכן, ומה יהיה סדר הפעולות שנרצה שהגולש יבצע.

הגדרות כלליות אלו נותנות את הכיוון הראשוני של אפיון אתרים, וכוללות תחתן עשרות תתי-קטגוריות הדורשות התייחסות, מחקר ותובנות מדויקות, בכדי שלא נתפשר על האתר שלך באף רגע נתון.

FreeLink Applications

אפיון אתר אינטרנט ב-FreeLink Applications הוא תהליך ייחודי ויצירתי שיפגיש אותך עם המוחות הפועלים מאחורי חברת הבוטיק הדינאמית שלנו. מומחים בעלי שנים רבות של ניסיון בעיצוב, מחקר, בנייה ופיתוח של מוצרים טכנולוגיים לעולם המקוון ילוו אותך לאורך כל התהליך, שבסופו יהיה בידך אפיון מלא ומדויק, מוכן לפעולה.

בשלב זה נצא לדרך ונפיק עבורך את האתר המושלם, אתר המותאם בתפירה אישית לצרכים שלך, ושל הלקוחות שלך, אתר מקצועי, יעיל, מוקפד ומעוצב ללא-דופי, אתר מבית היוצר של FreeLink Applications.